Ansatte

Marthe Mia Klavenes
Daglig leder

 

Tlf: 926 54 050
marthemia@njaard.no



Pro-timer: kr 500 pr time

Luis Ferreira
Hovedtrener Njård Tennis
Ansvarlig for voksenkurs

 

Tlf: 934 01 739
luis@njaard.no

Luis har det overordnede tennisfaglige ansvaret for Njård Tennis og jobber med alle gruppene. Han er sertifisert ITF Trener 2, godkjent nasjonal dommer og har påbegynt ITF 3 (høyeste trenernivået).

Pro-timer: kr 500 pr time

Janken Veland Thoen
Ansvarlig trener for konkurranspillerne

Tlf 404 77 063
janken@njaard.no


Janken har ITF 2 trenerutdanning og en solid spillerbakgrunn fra college. 


Magnus Lindahl
Ansvarlig for formiddagstennis og voksenkurs

Tel: 977 50 313
magnus.lindahl@njaard.no

Magnus har jobbet i Njård i mer enn 15 år, og var før dette hovedtrener i Gjøvik Tennisklubb.

Pro-timer: kr 500 pr time

Mathias Skou
Ansvarlig for AKS-tennis

Tlf: 951 76 294
mathias@njaard.no

Mathias har har ITF 2 trenerutdanning og er hovedansvarlig for Tennisskolen og AKS-tennis.

Miguel Rente
Trener

Mob: kommer snart
miguel@njaard.no



Som trener, med utdannelse fra det portugisiske tennisforbundet, har Miguel i flere klubber hatt ansvaret for utvikling av junior- og konkurransespillere, og bl.a. hjulpet flere spiller hele veien til til WTA og ATP poeng.

Axel Ravn Kleiven
Trener

Mobil: 938 38 186

Axel er hjelpetrener har hatt intern opplæring. Han vil begynne på ITF trener 2 i løpet av 2018.

Marius Midttømme

Ansvarlig Tennisskolen (ROGY)

Tlf: 942 47 406
marius@njaard.no

Marius har ITF 2 trenerutdanning og er hovedansvarlig for Tennisskolen (ROGY).

Levert av IdrettenOnline