Kontaktinformasjon Njård Tennis

Njårdhallen 
Sørkedalsveien 106
0378 Oslo
Her finner du også:
Njård's klubbkontoret og Njårdbutikken

Kontor tennis:
Jensmessveien 1
0376 Oslo
(her finner du også utebanene og bobla)

Sportslig leder og hovedtrener
Luis Ferreirra
Mobil 934 01 739
luis@njaard.no

Ansvarlig AKS-tennis
Mathias Skou
Mobil 951 76 294
mathias@njaard.no

Ansvarlig Tennisskolen (ROGY)
Marius Midttømme
Mobil 942 47406
marius@njaard.no

Ansvarlig konkurransegruppene
Janken Veland Thoen
Mobil 404 77 063
janken@njaard.no

Konkurransegruppe og voksen kurs
Miguel Rente
Mobil
miguel@njaard.no


Magnus Lindahl
Mobil 977 50 313
magnus.lindahl@njaard.no

Levert av IdrettenOnline