Turneringsoversikt 2017 (1. halvår)

Uke nr Man-Søn u.10 u.12 u.14 u.16 u.19
1 2-8.jan NC OTA NC Moss NC Nordstrand
Learning at pratice Specific Preparation Specific Preparation Competition Competition Competition
2 9-15.jan RM RM RM
Learning at pratice Specific Preparation Competition Competition Competition
3 16-22.jan Regionturnering TE Stavanger u16 TE Stavanger u16 GPrix Furuset
Learning at pratice Specific Preparation Competition Competition Competition Competition
4 23-29.jan Furuset Challenge Bergen / Grefsen Challenge Bergen
Learning at pratice Pre-competition General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation
5 30.jan-5.feb Lagturnering 10-12 år Paradis Lagturnering
13-15 år OTA
Lagturnering
16-19 år Furuset
Gprix Stavanger / Holmen Klasse B
Learning at pratice General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation
6 6-12.feb Nesodden Race Stabekk /
Chal. Sandefjord
NC OTA Furuset
Learning at pratice General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation
7 13-19.feb Nesttun Challenge Nesttun Challenge Paradis /
Nesodden
ITF Oslo ITF Oslo
Learning at pratice General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation
8 20-26.feb Vinterferie ITF Gjøvik ITF Gjøvik
Learning at pratice Rest Rest Rest Rest Rest
9 27.feb-5.mars Challenge Furuset
Learning at pratice General Preparation Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation
10 6-12.mars Furuset Race Heming /
Challenge Nesodden
NC Stavanger NC Sandefjord NC Paradis
Learning at pratice General Preparation Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation
11 13-19.mars Stabekk Furuset
Learning at pratice Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation
12 20-26.mars Grefsen / Ålesund Race Sandefjord /
Chal. Ålesund or Furuset
Race Heming Gprix Paradis / Nittedal Klasse B Gprix Paradis / Nittedal Klasse B
Learning at pratice Specific Preparation Pre-competition Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation
13 27.mars-2.apr Challenge Bryne Challenge Bryne Furuset
Learning at pratice Specific Preparation Pre-competition Pre-competition Pre-competition Pre-competition
14 3-9.april LANDSTURNERINGEN
Stavanger
NM Paradis 7-12.APRIL NM Stavanger NM Stavanger
Learning at pratice Specific Preparation Competition Competition Competition Competition
15 10-16.april Påske LANDSTURNERINGEN
Stavanger
NM Paradis 7-12.APRIL NM Stavanger NM Stavanger
Learning at pratice Rest Competition Competition Competition Competition
16 17-23.april Challenge Mjøndalen /
Heming double
Challenge Mjøndalen Gprix OTK / Ålesund Klasse B Gprix OTK / Ålesund Klasse B
Learning at pratice Pre-competition Pre-competition Pre-competition Pre-competition Pre-competition
17 24-30.april Bygdø Lagturnering
10-12 år Ullern
Lagturnering
13-15 år Stabekk
Lagturnering
16-19 år TBA
Drøbak Klasse B /
Stavanger
Learning at pratice Competition Competition Competition Competition Competition
18 1-7.mai Eiksmarka Race Eiksmarka /
Challenge Drøbak
Challenge Drøbak Drøbak Drøbak
Learning at pratice Pre-competition Pre-competition Pre-competition Pre-competition Pre-competition
19 8-14.mai VBTK Race OTK / Chal. VBTK NC Asker NC Nordstrand NC OTK
Learning at pratice Competition Competition Competition Competition Competition
20 15-21.mai Challenge VBTK
Learning at pratice General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation General Preparation
21 22-28.mai Kr. Himmelfart
25. mai
Race Egersund /
Challenge BSTK
Race Egersund /
Challenge BSTK
Bygdø
Learning at pratice Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation Specific Preparation
22 29.mai-4.juni
Pinse 3-5. juni
OTK Challenge OTK / Halden Challenge Njård /
TE Stabekk
Halden Halden
Learning at pratice Pre-competition Pre-competition Pre-competition Pre-competition Pre-competition
23 5-11.juni Asker Race Asker /
Challenge Nesøya
Challenge
Holmenkollen
Njård
Learning at pratice Competition Competition Competition Competition Competition
24 12-18.juni Chal. Mjøndalen / Gjøvik Race Eiksmarka /
Chal. Mjøndalen or Gjøvik
Eiksmarka
Learning at pratice Competition Competition Competition Competition Competition
25 19-25.juni NTF CUP 23-25/6 Asker Gprix Lillestrøm
Learning at pratice Specific Preparation Pre-competition Competition Pre-competition Competition
26 26.juni-2.juli NTF CUP 26-28/6 Asker Gprix Moss /
Svelvik Klasse B
Learning at pratice Rest Competition Rest Rest Competition

Turneringer merket med grønn bakgrunn vil ha oppfølging av trener (NB! Turneringsoppfølging utenfor Osloregionen avhenger av antall deltagere fra klubben og vil bli vurdert i hvert enkelt tilfelle).

Påmelding og informasjon om alle turneringer finner du her.

Husk at for å delta i turneringer i regi av tennisforbundet må du løse lisens (som også inneholder forsikring) før du melder deg på.

Les om lisens/forsikring her.
NB! Nytt opplegg så dette bør leses!

Spørsmål om lisens: Ta kontakt med Lise Lilleengen på Njård-kontoret (info@njaard.no). Dette gjelder også om du skal delta i lagkamper for et av klubbens lag. Har du spørsmål - ta kontakt med med lagkaptein eller på Asbjørn tennis@njaard.no eller 930 26 300.



Terminliste 2017 (2. halvår)

Uke Man-søn Info U10 U12 U14 U16 U19
27 3-9.juli TE Ullern
Kval 1-2.juli
Hoved 3-8.juli
28 10-16.juli Race Sandefjord 10-13/7 NORGES CUP NORGES CUP NORGES CUP
Challenge Sandefjord 10-13/7 Sandefjord 13-16/7 Sandefjord 10-13/7 Sandefjord 13-16/7
29 17-23.juli
30 24-30.juli
31 31.juli-6.aug
LANDSTURNERINGEN NM JUNIOR NM JUNIOR NM JUNIOR
32 7-13.aug PORSCHE CUP ASKER FROGNERPARKEN FROGNERPARKEN FROGNERPARKEN
HEMING 6-12.AUGUST 5-18. AUGUST 5-18.AUGUST 5-18.AUGUST
9-13.AUGUST
33 14-20.aug
ETA Lillestrøm
34 21-27.aug
35 28.aug-3.sep Regionturnering Regionmesterskap Regionmesterskap Regionmesterskap
36 4-10.sep Challenge Halden Challenge Halden Halden Halden
Challenge Furuset
37 11-17.sep Nesttun Challenge Nesttun Challenge Nesttun Furuset Furuset
Challenge Holmenkollen double Challenge Nesodden
38 18-24.sep Race Nordstrand Challenge Grefsen NM LAG
Challenge Mjøndalen Challenge Mjøndalen JUNIOR
Challenge Furuset Stabekk
39 25.sep-1.okt NORGES CUP OTA OTA
Paradis
40 2-8.okt Høstferie
41 9-15.okt Høstferie Race Sandefjord NORGES CUP
Challenge Furuset OTA (Heming)
42 16-22.okt Furuset Race Paradis Race Ålesund Ålesund
Paradis Challenge Paradis Challenge Egersund
43 23-29.okt Ullern Challenge Heming Furuset Furuset
44 30.okt-5.nov Nesodden NORGES CUP
Paradis
45 6-12.nov Challenge Furuset NORGES CUP NORGES CUP
OTA (Nordstrand) Moss / Soon
46 13-19.nov Heming Race Njård Challenge Sandefjord
Challenge Nesodden
47 20-26.nov Ålesund Challenge Ålesund Challenge Furuset
48 27.nov-3.des Furuset MASTERS MASTERS MASTERS
Stavanger Stavanger Stavanger
TE Stavanger ITF Stavanger
49 4-10.des Race Furuset Kval 1-3.desember Kval 1-3.desember
Hoved 4-9.desember Hoved 4-9.desember
TE Paradis
50 11-17.des Kval 8-10.desember
Hoved 11-16.desember
51 18-24.des
52 25.31.des
Powered by: Bloc